خانه / نوشتار و اخبار / لوریس چکناواریان از بیمارستان مرخص شد

لوریس چکناواریان از بیمارستان مرخص شد

«لوریس چکناواریان» – آهنگساز و رهبر برجسته‌ی ارکستر- بعد از عمل موفقیت‌آمیز قلبش از بیمارستان مرخص شده است و این در حالی است که پزشکان معالجش – دکتر ناظری و دکتر ماندگار- از وضعیت سلامتی او اظهار رضایت کرده‌‌اند.

«یارتا یاران» – بازیگر، نویسنده و از دوستان لوریس چکناواریان- در این باره می‌گوید: «خوشبختانه عمل جراحی موفقیت‌آمیز بود و به این ترتیب خطر بزرگی از سر خودشان و ما رفع شده است. چند رگ قلب ایشان که جزو شریان‌های اصلی قلب بودند، بسته شدند و به این ترتیب امکان سکته‌ی قلبی وجود داشت. جراحی و باز کردن این رگ‌ها نیز کار بسیار دشواری بود؛ اما خوشبختانه تیمِ جراحی زبده‌ای حضور داشتند و باعث شدند تا این عمل با موفقیت انجام شود. البته جراحی به معنای کلاسیکش که انجام نشد و این اتفاق به وسیله‌ی بالن انجام شد.»

«یاران» می‌گوید که خود استاد چکناواریان، نیز پیش از جراجی چندان از وضعیت سلامتی‌اشان خبر نداشتند؛ اما پزشکان، پیش از جراحی اعلام کردند که ریسکِ این عمل بالاست که خوشبختانه با موفقیت به پایان رسید و حالا استاد در خانه دوران نقاهتشان را طی می‌کنند تا به زودی فعالیت‌هایشان را از سر بگیرند.

همچنین «علی مرادخانی»- معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی- با حضور در بیمارستان در جریان تازه‌ترین مراحل درمانی لوریس چکناواریان قرار گرفت.

همچنین «سید عباس عظیمی» – مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت- نیز اعلام کرده که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیر مسائل بیمه و درمان ایشان هستند تا ترخیص این هنرمند بدون کوچکترین مشکلی صورت بگیرد.

متبع: موسیقی ما

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 19 =