خانه / نوشتار و اخبار / حیدری: احمدرضا احمدی به بخش عمومی منتقل شد

حیدری: احمدرضا احمدی به بخش عمومی منتقل شد

شهره حیدری، همسر احمدرضا احمدی شاعر مطرح کشورمان اظهار کرد: حال احمدرضا احمدی خوب است و در حال حاضر خطری او را تهدید نمی‌کند. او با دستور پزشک به پخش انتقال یافت.
صبح امروز، شهره حیدری، همسر احمدرضا احمدی گفت: خوشبختانه حال احمدرضا احمدی نسبت به روزهای گذشته بهتر است و به همین دلیل با دستور پزشک وی را از سی‌سی‌یو به بخش صبا منتقل کرده‌اند.

وی ادامه داد: از دوستداران شعر و ادب می‌خواهم که به شایعات توجه نداشته باشند، چراکه شایعات مطرح شده به‌هیچ‌وجه صحیح نیست و حال احمدرضا احمدی خوب است، اما منتظر نتایج جدید آزمایش‌ها هستیم تا دکتر درباره بستری شدن یا مرخص شدن او تصمیم بگیرد. به هر حال امیدواریم که وضعیت او هرچه زودتر بهتر شود و بتواند به منزل برگردد.

همسر احمدرضا احمدی در توضیح دلایل بستری شدن این شاعر پیشکسوت اظهار کرد: بیماری ریه و قلب احمدرضا احمدی مشکل جدیدی نیست، روز شنبه (۲ مردادماه) بعد از مراجعه به بیمارستان برای انجام چک آپ به تشخیص پزشکان در بیمارستان بستری شد و انتظار می‌رود به‌زودی مرخص شود.

واکنش همسر احمدرضا احمدی در پی پخش شایعاتی در فضای مجازی صورت گرفته است. روز گذشته باتوجه به بستری شدن احمدرضا احمدی در بیمارستان، اخبار غیر موثقی از سلامتی وی در شبکه‌های اجتماعی و احتمالا برای جلب توجه و دریافت لایک گسترش یافت که موجب آزرگی خاطر خانواده این شاعر شده است.

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 3 =