خانه / نوشتار و اخبار / «سه خواهر و دیگران» تولد ۷۷ سالگی محمود دولت آبادی را جشن گرفت

«سه خواهر و دیگران» تولد ۷۷ سالگی محمود دولت آبادی را جشن گرفت

نمایش «سه خواهر و دیگران» روز گذشته ۱۰ مرداد با مراسمی برای زادروز محمود دولت آبادی به پایان رسید.

به گزارش گوهران، ششمین اجرای نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد و تهیه کنندگی سعیده آبشناسان روز یکشنبه ۱۰ مرداد ماه با حضور محمود دولت آبادی و برپایی تولد ۷۷ سالگی این نویسنده به پایان رسید.

نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی حمید امجد و تلفیق دو اثر سه خواهر و باغ آلبالو نوشته آنتوان چخوف است. همچنین امجد در بخش هایی از این اثر اشاراتی به دیگر آثار فاخر ادبیات جهان نیز داشته است.

«سه خواهر و دیگران» به سرگذشت های همزمان سه خواهر «‌الگا، ماشا و ایرینا» با عشق ها، کامیابی ها و ناکامی هایشان می پردازد که فیروز، خدمتکار قدیمی عمارت پدری،‌شاهدشان است و ماجراهایشان را برای همسایه شان آقای چخوف نقل می کند.
۲۳۵

این نمایش هر شب ساعت ۱۹:۳۰ با بازی افشین هاشمی،‌ ریحانه سلامت، معصومه رحمانی، مارال آتشی، رامین سیار دشتی،‌ علیرضا ناصحی، داریوش موفق، محسن حسینی، پیام امیر عبدالهیان، سام کبودوند،‌بهنوش یختیاری و جمشید جهانزاده در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می رود.

همچنین دیگر عوامل این نمایش عبارتند از مجری طرح : موسسه فرهنگی هنری گوهران،‌ طراح صحنه و لباس: امیر اثباتی، آهنگساز رضا مرتضوی و مدیر روابط عمومی: آیدا اورنگ

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 5 =