خانه / نوشتار و اخبار / نمایش «سه خواهرو دیگران» شب گذشته با حضور مهمانان ویژه اجرا شد

نمایش «سه خواهرو دیگران» شب گذشته با حضور مهمانان ویژه اجرا شد

نمایش «سه خواهر و دیگران» شب گذشته ۲۶ مرداد ماه با حضور مهمانان ویژه از جمله، خسرو معصومی،‌ حمیدرضا قطبی، حمیدرضا افشار و اشکان خطیبی روی صحنه رفت.

به گزارش گوهران، نمایش «سه خواهر و دیگران» شب گذشته در ۲۶ مرداد ماه به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد و تهیه کنندگی سعیده آبشناسان با حضور مهمانان ویژه از جمله،‌خسرو معصومی،‌ حمیدرضا قطبی، حمیدرضا افشار و اشکان خطیبی روی صحنه رفت.

۳۲۱

نمایش «سه خواهر و دیگران» به دو اثر «سه خواهر و دیگران» و «باغ آلبالو» نوشته آنتون چخوف و زندگی این نویسنده می پردازد. همچنین به موقعیت هایی از «شاه لیر» شکسپیر اشاره می کند.

این نمایش هر شب ساعت ۱۹:۳۰ با بازی افشین هاشمی، ریحانه سلامت، معصومه رحمانی، مارال آتشی، رامین سیاردشتی، علیرضا ناصحی، داریوش موفق، محسن حسینی، پیام امیرعبدالهیان، سام کبودوند، بهنوش بختیاری و جمشید جهانزاده در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می رود. نمایشنامه «سه خواهر و دیگران» سال ۹۴ از سوی انتشارات نیلا به چاپ رسیده است.

دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: امیر اثباتی طراح صحنه و لباس، نشاط پورفراهانی و جواد اسفندیاری دستیاران کارگردان، رضا مرتضوی آهنگساز، آیدا اورنگ مشاور رسانه‌ای و روابط عمومی و موسسه فرهنگی هنری گوهران به عنوان مجری طرح نمایش اشاره کرد.

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =