خانه / نوشتار و اخبار / نمایش «سه خواهر و دیگران» روز خبرنگار را جشن می گیرد

نمایش «سه خواهر و دیگران» روز خبرنگار را جشن می گیرد

نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد و تهیه کنندگی سعیده آبشناسان با مشارکت بانک پاسارگاد، یکشنبه ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را با حضور خبرنگاران جشن می گیرد.

به گزارش گوهران،‌ نمایش «سه خواهر و دیگران»  با مشارکت بانک پاسارگاد یکشنبه ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را با حضور اهالی رسانه در تئاتر شهر جشن می گیرد.

سعیده آبشناسان تهیه کننده نمایش ضمن تجلیل از مقام خبرنگار، از اهالی رسانه دعوت می کند تا یکشنبه ۱۷ مرداد به تئاتر شهر بیایند و این روز را در کنار عوامل «سه خواهر و دیگران» جشن بگیرند.

نمایش “سه خواهر و دیگران” به سرگذشت هاى همزمانِ سه خواهر (الگا، ماشا و ایرینا) با عشق ها، کامیابى ها و ناکامى هاى شان مى پردازد که فیروز، خدمتکار قدیمى عمارت پدرى، شاهدشان است و ماجراهاى شان را براى همسایه شان آقاى چخوف نقل مى کند.

این نمایش هر روز ساعت ۱۹:۳۰ با بازی افشین هاشمی، ریحانه سلامت، معصومه رحمانی، مارال آتشی، رامین سیاردشتی، علیرضا ناصحی، داریوش موفق، محسن حسینی، پیام امیرعبدالهیان، سام کبودوند، بهنوش بختیاری و جمشید جهانزاده در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می رود.

دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: امیر اثباتی طراح صحنه و لباس، نشاط پورفراهانی و جواد اسفندیاری دستیاران کارگردان، رضا مرتضوی آهنگساز، آیدا اورنگ مشاور رسانه‌ای و روابط عمومی و موسسه فرهنگی هنری گوهران به عنوان مجری طرح نمایش اشاره کرد.

این نمایش تا کنون با استقبال بالای مخاطب همراه بوده و تا ۳۲ شب دیگر در سالن اصلی تئاتر شهر اجرا می شود.

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =