خانه / نوشتار و اخبار / محمد معتمدی خواننده جدیدترین آلبوم علیزاده و خلعتبری

محمد معتمدی خواننده جدیدترین آلبوم علیزاده و خلعتبری

آلبوم جدید ˝محمد معتمدی˝ با موسیقی ˝مهیار علیزاده˝ و ˝فردین خلعتبری˝ منتشر خواهد شد.

 “محمد معتمدی” خواننده جدیدترین پروژه موسیقایی “مهیار علیزاده” و “فردین خلعتبری” شد.

این سه هنرمند مدتی است کار بر روی آلبومی را پیگیری می‌کنند که فضایی ارکسترال دارد و اشعار آن از سروده‌های شعرای کلاسیک و معاصر است. ضبط ارکستر قطعات این مجموعه زیر نظر فردین خلعتبری و مهیار علیزاده در کشور جمهوی چک و ضبط وکال هم در استودیو “کنگان پارسه” تهران انجام شده است. روند تولید هم به این صورت بوده که مهیار علیزاده و فردین خلعتبری هرکدام چند قطعه را نوشته‌اند و به صورت مشترک روی یک قطعه کار نکرده‌اند. به همین دلیل تعداد قطعاتی که قرار است در آلبوم قرار بگیرد مشخص نشده است. از سوی دیگر هنوز زمان دقیق انتشار این اثر مشخص نیست ولی موسسه “آوای باربد”، که تهیه‌کننده آلبوم است، به احتمال زیاد مجموعه فوق را در شش ماهه دوم سال جاری روانه بازار خواهند کرد.

این برای اولین‌بار است که فردین خلعتبری و مهیار علیزاده به صورت مشترک آهنگسازی یک آلبوم را انجام می‌دهند و آن‌ها پیش از این سابقه همکاری منتشر شده با محمد معتمدی را نداشتند. این خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی اصیل ایرانی تا کنون با موزیسین‌های بزرگی همکاری داشته و مدتی قبل یک تک‌آهنگ از ساخته‌های فردین خلعتبری را اجرا کرده ولی این اثر تا کنون منتشر نشده است.

به گفته عوامل تولید این مجموعه، پیشنهاد تولید چنین آلبومی از سوی مهیار علیزاده ارائه می‌شود و آن‌ها مراحل ضبط ارکستر و وکال را در تهران و شهر “پراگ” پیگیری می‌کنند.

 

 

 

منبع: هنرآنلاین

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 2 =