خانه / نوشتار و اخبار / عکاسان زن ایران و اسپانیا در «نگاه‌های هم راستا»

عکاسان زن ایران و اسپانیا در «نگاه‌های هم راستا»

مجموعه‌ای از آثار عکاسان زن ایرانی و اسپانیایی در قالب نمایشگاهی با عنوان «نگاه های هم راستا» روی دیوار گالری «راه ابریشم» می‌رود.

آناهیتا قباییان مدیر گالری «راه ابریشم» درباره این نمایشگاه توضیح داد: نمایشگاه «نگاه‌های هم راستا» پیش از این در اسپانیا به نمایش درآمده و قرار است ۲۱ آبان ماه  با همکاری سفارت اسپانیا و چند اسپانسر دیگر در ایران و گالری «راه ابریشم» نیز به نمایش درآید.

قباییان این نمایشگاه را کاملاً فرهنگی اعلام کرد و متذکر شد: این آثار برای فروش نیست و هدف اصلی آن به نمایش گذاشتن نگاه عکاسان زن ایرانی و اسپانیایی در کنار هم است.

وی عکاسان حاضر در این نمایشگاه را ۱۲ نفر اعلام کرد و گفت: در این نمایشگاه ۶ عکاس زن ایرانی شامل شادی قدیریان، هنگامه گلستان، گوهر دشتی، رعنا جوادی، غزاله هدایت و نیوشا توکلیان آثارشان در کنار آثار ۶ عکاس زن اسپانیایی روی دیوار می رود.

مدیر گالری «راه ابریشم» با بیان این که کیوریتور این نمایشگاه  نیز اسپانیایی است، یادآور شد: کنار هم قرار گرفتن آثار عکاسان ایرانی و اسپانیایی در نمایشگاه «نگاه های هم راستا» به نتایج جالبی رسیده است که به زودی شاهد آن خواهید بود.

به گفته وی، این نمایشگاه ۲۱ آبان ماه گشایش می یابد و به مدت سه هفته پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

منبع: مهر

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − پنج =