خانه / مجله هنری گوهران / محمد رحمانیان روی صحنه‌ی تئاتر شهر

محمد رحمانیان روی صحنه‌ی تئاتر شهر

محمد رحمانیان نویسنده و کارگردان تئاتر از روز ۲۴ آبان ماه اثر «هفت مجلس در عزا و معجزه (نمایشنامه‌خوانی مجموعه مسافران)» را در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روخوانی می‌کند.

به گزارش گوهران، «هفت مجلس در عزا و معجزه (نمایشنامه‌خوانی مجموعه مسافران)» عنوان  اثر نمایشی به نویسندگی و کارگردانی  محمد رحمانیان است که از روز ۲۴ آبان ماه طی دو نوبت در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روخوانی می‌شود.

در این اثر نمایشی که در دوره‌های پیشین جشنواره تئاتر رضوی توسط رحمانیان روی صحنه رفته بود، علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، سیما تیرانداز، حبیب رضایی، افشین هاشمی به عنوان اجراگر حضور دارند.عبدالجبار کاکایی، سپیده ذهنی، افشین مقدم نیز ترانه سرایانی هستند که از آثار آنها در این اثر استفاده شده است.

زنده‌یاد بابک بیات، سعید ذهنی، علیرضا افکاری ، میشل لوگران ، رشید بهبوداف  هم از جمله هنرمندانی هستند که در کنار استفاده از موسیقی محلی منطقه خراسان، موسیقی اثر بر اساس ساخته‌های آنان به مخاطب ارائه شده ، این در حالی است که محسن شاه ابراهیمی مدیر هنری، افسانه رییسی مدیر اجرایی، پدیده جمال‌ها و علیرضا فولاد شکن گروه گارگردانی ، سردار سرمست پیانیست و رضا یزدانی خواننده دیگر عوامل اجرایی این اجرای نمایشی هستند.

اجرای «هفت مجلس در عزا و معجزه ( نمایشنامه خوانی مجموعه مسافران)» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان از ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ روز ۲۴ آبان ماه در تالار اصلی تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − نه =