خانه / نوشتار و اخبار / رمان جدید «موراکامی» فوریه ۲۰۱۷ در بازار نشر

رمان جدید «موراکامی» فوریه ۲۰۱۷ در بازار نشر

رمان جدیدی از «هاروکی موراکامی» نویسنده مشهور ژاپنی تا چند ماه دیگر روانه بازار می‌شود.

به گزارش گوهران، «تایمز آو ایندیا» نوشت: «هاروکی موراکامی» داستان‌نویس مطرح ژاپنی جدیدترین رمانش را فوریه ۲۰۱۷ منتشر می‌کند.

«شینچوشا» ناشر ژاپنی آثار «موراکامی»، این خبر را اعلام کرد اما هیچ جزییاتی درباره عنوان و موضوع این کتاب فاش نکرد. با این حال او اشاره کرد که کار جدید نویسنده «جنگل نروژی»،‌ رمان بلندی است و در دو جلد روانه بازار می‌شود.

«سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش» آخرین اثر بلند «موراکامی» بود که آوریل ۲۰۱۳ به زبان ژاپنی منتشر شد. کار جدید «موراکامی» که ۲۰۰۰ صفحه دارد، چهاردهمین رمان او به حساب می‌آید.

سال گذشته این نویسنده سرشناس مجموعه داستان کوتاهی به نام «مردان بدون زنان» به چاپ رساند که شامل یک داستان جدید و پنج داستانی که پیش‌تر در نشریات ادبی منتشر شده بودند، می‌شد.

«موراکامی» که اخیرا برای دریافت جایزه ادبی «هانس کریستین اندرسن» به دانمارک رفته بود، اعلام کرد در حال نگارش رمان جدیدی است و این اثر از «کافکا در کرانه» طولانی‌تر و از «۱Q۸۴» کوتاه‌تر است.

»هاروکی موراکامی» ۶۷ ساله بیش‌تر کتاب‌هایش را به سبک سوررئال به نگارش درآورده‌ است و آثارش تاکنون به بیش از ۵۰ زبان برگردانده شده‌اند. هر سال نام این نویسنده به عنوان یکی از نامزدهای نوبل ادبیات بر سر زبان‌ها می‌افتد، اما او هنوز موفق به کسب این افتخار نشده است. از معروف‌ترین کتاب‌های «موراکامی» که یکی از مطرح‌ترین نویسندگان معاصر است می‌توان به »کافکا در کرانه»، «جنگل نروژی» و «سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش» اشاره کرد.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =