خانه / تازه های نشر / داستان / «زیر درخت توت» دومین رمان احمد پوری در شهرکتاب پاسداران رونمایی می‌شود

«زیر درخت توت» دومین رمان احمد پوری در شهرکتاب پاسداران رونمایی می‌شود

به گزارش گوهران، مراسم رونمایی از تازه ترین کتاب “احمد ژوری” که به تازگی توسط نشر نیماژ منتشر شده، یکشنبه ٢٦ دی ساعت ١٩ در شهرکتاب پاسداران واقع در پاسداران، بوستان دوم، پلاک ٩ برگزار می‌شود. در این نشست رسول یونان، حسن محمودی و محسن فرجی درباره رمان پوری سخن می‌گویند و پوری رمان را برای علاقه‌مندان امضا می‌کند.

احمد پوری که مترجم شناخته‌شده‌ای است پیش‌تر هم رمان «دو قدم این ور خط» را منتشر کرده است. «زیر درخت توت» نیز داستان نویسنده‌ای است که مدت‌هاست رمانی را در ذهن دارد و با یافتن فرصتی سرانجام اقدام به نوشتن می‌کند. قهرمانان داستان که ناتوانی او را برای دنبال کردن ماجرا می‌بینند به یاری‌اش می‌آیند و داستان آغاز به حرکت می‌کند. ماجرا از دهه ۴۰ در تبریز شروع می‌شود. زندگی یک معلم ساده روستاها به علت شرایط حاد سیاسی آن روزها ناگهان از روال عادی درمی‌آید و سال‌های پرتب و تاب این خانواده را درگیر دشواری‌ها و حوادث می‌کند و سرانجام آن‌ها را از روزهای انقلاب ۵۷ نیز عبور داده و به دهه ۶۰ می‌رساند.

با این همه شهر کتاب در ژوستری که برای رونمایی این اثر طراحی کرده است به اشتباه عنوان کتاب را “پشت درخت توت” زده است. پوستر را در زیر ببنید:

 

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =