خانه / حراج بزرگ گوهران / مدیرمسئول و سردبیر «مجله گوهران»، ۱۰۰ اثر هنری از مجموعه شخصی خود را برای ساخت بیمارستانی به نفع کودکان دارای نقص ایمنی به حراج می‌گذارد

مدیرمسئول و سردبیر «مجله گوهران»، ۱۰۰ اثر هنری از مجموعه شخصی خود را برای ساخت بیمارستانی به نفع کودکان دارای نقص ایمنی به حراج می‌گذارد

گروه خبری حراج بزرگ گوهران | سعیده آبشناسان، مجموعه دار هنری و سردبیر مجله “گوهران” جهت ساخت بیمارستانی برای کودکان دارای نقص ایمنی اولیه،  ۱۰۰ اثر خود را در کاخ نیاوران به حراج می‌گذارد.
به گزارش روابط عمومی سرویس هنری گوهران؛ سعیده آبشناسان مجموعه‌‎دار آثار هنری، یک‌ صد تابلو نقاشی از گنجینه خود را روز جمعه ۲۶ آذرماه در شب میلاد رسول مهربانی (ص) به حراج خواهد گذاشت.

سعیده آبشناسان مجموعه ای از نفیس ترین آثار هنری شخصی اش را به نفع کودکان دارای نقص ایمنی در کاخ نیاوران به حراج خواهد گذاشت.

این آثار هنری در حالی چکش مي خورند که قرار است فواید حاصل از آن در ساخت بیمارستانی برای کودکان دارای نقص ایمنی اولیه صرف شود.
مراسم حراج آثار هنری گوهران با حضور جمعی از هنرمندان، مجموعه‌دارن، خیرین و سفرای کشورهای مختلف از ساعت ١٧ روز جمعه ۲۶ آذرماه در کاخ موزه نیاوران برگزار خواهد شد.
لازم به یادآوری است، سعیده آبشناسان مجموعه‌دار آثار هنری و مدیر مسئول مجله گوهران است که قصد دارد با برپایی این حراج زمینه مشارکت هنرمندان و هنردوستان را برای حمایت از کودکان دارای نقص ایمنی اولیه جلب کند.

مخاطبان و هنردوستان می توانند اخبار ویژه برگزاری این حراج را به صورت اختصاصی از صفحه ویژه “حراج بزرگ گوهران” در این سایت و از طریق کانال تلگرام مجله گوهران پیگیری کنند.

 

همچنین ببینید

یک اثر از سیاوش کسرایی و یک اثر از استاد شجریان در حراج بزرگ گوهران

گروه خبری حراج بزرگ گوهران| در حراج آثار هنری گوهران. تابلوهایی از استاد آواز ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 7 =