خانه / نوشتار و اخبار / نشست “ترانگیزان؛ بر خوان فردوسی” با حضور جمعی از شاعران و ادیبان هشتم دی‌ماه برگزار می‌شود

نشست “ترانگیزان؛ بر خوان فردوسی” با حضور جمعی از شاعران و ادیبان هشتم دی‌ماه برگزار می‌شود

نشست «ترانگیزان؛ بر خوان فردوسی» با حضور جمعی از شاعران و ادیبان هشتم دی‌ماه در پردیس شهید مفتح دانشگاه فرهنگیان شهرری برگزار می‌شود.

به گزارش گوهران به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، در این نشست علمی و ادبی، قدمعلی سرامی، مصطفی رحماندوست، اسماعیل امینی و مهران بیغمی از استادان و ادیبان کشور، گفتارهایی درباره جایگاه فردوسی در زبان و ادب فارسی ارائه خواهند کرد.

یاسر موحدفرد دبیرکل بنیاد فردوسی نیز گزارشی از دستاوردهای فرهنگی ادبی این بنیاد و دیگر نهادهای کارگزار فرهنگی ایران را بیان خواهد کرد.

از برنامه‌های هنری «بر خوان فردوسی» می‌توان به نقالی مجتبی حسن‌بیگی، نوای پهلوانی مرشد زورخانه امیر خواجه‌وندی و شعرخوانی یعقوب آزادی اشاره داشت.

همچنین کارگاه خوشنویسی و نمایشگاه سردیس‌های مفاخر ایرانی اسلامی برگزار خواهد شد.

نشست «ترانگیزان؛ بر خوان فردوسی» با همکاری پردیس شهید مفتح دانشگاه فرهنگیان شهرری، بنیاد فردوسی و بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و با پشتیبانی فرهنگسرای ولاء، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ری و انجمن خوشنویسان ری برگزار می‌شود.

این نشست روز چهارشنبه ۸ دی‌ماه از ساعت ۱۴ در تالار پردیس شهید مفتح دانشگاه فرهنگیان به نشانی شهرری، میدان معلم، خیابان ۱۸ دی برگزار خواهد شد و ورود برای همه فرهنگ‌دوستان آزاد است

همچنین ببینید

جان لوکری

رمان جدید «جان لوکری» در راه است

مدیر برنامه‌های «جان لوکری» نویسنده ۸۵ ساله انگلیسی از انتشار رمان جدید این نویسنده با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =